Blackman High School
Ryah Abualrob – All-County
Justin Collins – All-County
Gabby Gracin – All-County
Jarrett Royer – All-County
Olivia Suggs – All-County, Mid-State, All-State
Janiei Whitaker – All-County
Central Magnet School
Molly Bartsch – All-County, Freshman Honors
Jocelyn Cummings – All-County, Mid-State, All-State
Mia Eller – All-County, Mid-State, All-State
Isabella Kinard – All-County, Mid-State, All-State
Taylor Kline – All-County, Mid-State
Tessa Long – All-County
Jenna Martin – All-County
Ashleigh Massengill – All-County, Mid-State, All-State
Savannah Merritt – All-County, Freshman Honors
Elena Newburry – All-County, Mid-State
Rachel Plondke – All-County, Freshman Honors
Leah Pruter – All-County, Mid-State, All-State
Eagleville School
Emilyn Arvidson – All-County
Giancarlo Delvalle – All-County
Laura Munoz Vergara – All-County
Ruby Parish – All-County
Abigail Rakes – All-County
Isaiah Reed – All-County, Mid-State
Lily Stahr – All-County, Mid-State
Mary Stahr – All-County
Kayleigh Tolbert – All-County
Hillery Treece – All-County
LaVergne High School
Fatima Al-fajiri – All-County, Mid-State
Ayla Gooch – All-County
Allie Lingerfelt – All-County
Cataline Ortiz – All-County
Niko Rodgers – All-County
Erin Terrell – All-County
D’Nasir Thomas – All-County
Oakland High School
McKenna Acosta – All-County
Sami Albakry – All-County, Mid-State, All-State
Jouvence Benoit – All-County, Mid-State
Thomas Carr – All-County
Kooper Carter – All-County, Mid-State
Brynlee Cecil – All-County, Mid-State
Victoria Chism – All-County, Freshman Honors
Tyler Chitpanya – All-County, Mid-State
Lucia Dye – All-County, Freshman Honors
Alize Eubanks – All-County, Freshman Honors
Callie Gerbman – All-County
Ellek Hoskins – All-County
Eva Huntley – All-County
Mary Lauren Ivey – All-County
Claira James – All-County, Mid-State
Thomas Johnson – All-County, Mid-State
Kelsey Jones – All-County
Annabelle Kelton – All-County, Mid-State
Cameron Lewis – All-County
Halle Malone – All-County
Chandler Maples – All-County, Mid-State
Tristen Martin – All-County, Mid-State
Savannah Miller-Atnip – All-County
Caroline Morrison – All-County
Njeri Muchiri – All-County
Catherine Philips – All-County
Santiago Quinonez – All-County
Alexa Ribar – All-County
Abigail Rittenberry – All-County
Christina Robinson – All-County
Christopher Rowles – All-County, Freshman Honors
Nicholas Strength – All-County
Brionna Waldron – All-County
Amelia Watkins – All-County, Freshman Honors
Riverdale High School
Jazmin Enriquez-Cruz – All-County, Freshman Honors
Jamie Hiatt – All-County
Hayleigh Mitchell – All-County
Tawni Phakousonh – All-County
Madison Raney – All-County
Aubry Redhair – All-County
Lexi Sells – All-County, Freshman Honors
Shelleah Stephens – All-County
Elexis Thepthongsay – All-County, Mid-State, All-State
Rockvale High School
Alec Arocho – All-County, Mid-State, All-State
Shelby Baltimore – All-County, Mid-State
Evie Bennett – All-County
Josie Bloom – All-County, Freshman Honors
Luisa Buzard – All-County, Mid-State
Madison Deveriman – All-County
Jayson Gallardo – All-County, Freshman Honors
Charli Light – All-County
Luisangela Limpio – All-County, Freshman Honors
Tenbit Wondwosen – All-County, Freshman Honors
Siegel High School
Riley Allen – All-County
Xavier Arhagba – All-County, Mid-State, All-State
Jada Baer – All-County
McKibben Barnett – All-County, Mid-State
Grayce Basham – All-County
Miya Blish – All-County
Bryona Browner – All-County, Mid-State
Leilani Castro – All-County
Braxton Collins – All-County
Hallie Davis – All-County, Mid-Sstate, All-State
Kai Earwood – All-County, Freshman Honors
Lexi Escobedo – All-County
Paige Farrow – All-County
Karolina Garcia – All-County, Mid-State
Janet Hernandez – All-County
Kendan Hokanson – All-County
Haley Johnson – All-County, Mid-State
Luke Johnson – All-County
Kendall Latta – All-County, Mid-State
Jonas Marshall – All-County, Freshman Honors
Lillie McKeand – All-County, Freshman Honors
Ana McKinzie – All-County, Mid-State, All-State
Carley Morris – All-County, Mid-State
Avery Osburn – All-County
Kate Pullias – All-County
Warren Quandt – All-County, Mid-State, All-State
Baylie Ramsey – All-County
Isaac Ramsey – All-County, Mid-State, All-State
Riley Rodgers – All-County, Mid-State
Jade Stanford – All-County, Freshman Honors
Natalie Sublett – All-County, Freshman Honors
Kenton Tracy – All-County, Freshman Honors
Sam Trout – All-County, Mid-State, All-State
Caiden Tuck – All-County, Mid-State
Hayden Wright – All-County, Mid-State, All-State
Tobi Yandle – All-County, Mid-State, All-State
Smyrna High School
Jennifer Alvarez Flores – All-County
Gavin Averhoff – All-County, Freshman Honors
Faith Carbonari – All-County, Mid-State
Keturah Cesar – All-County, Mid-State
Je’Veyaeh Chambers – All-County, Freshman Honors
Isabelle Cox – All-County, Mid-State
Bailey Croney – All-County
Aileen Fajardo – All-County
Lauren Glaeser – All-County, Mid-State
Rachel Harlan – All-County, Mid-State
Reece Hoffman – All-County, Mid-State
Anna Hulsey – All-County, Freshman Honors
Andre Mathis – All-County, Freshman Honors
Jordan Mathis – All-County, Mid-State, All-State
Bronson Moore – All-County, Freshman Honors
Justin Villanueva – All-County, Mid-State
Cody Wade – All-County, Mid-State, All-State
Logan Watson – All-County, Mid-State, All-State
Max Webb – All-County, Mid-State, All-State
Austin Webster – All-County, Mid-State
Stewarts Creek High School
Kiyar Addie – All-County, Freshman Honors
Margaret Aldrich – All-County
Hailey Bagsby – All-County
Joseph Benedict – All-County, Mid-State, All-State
Hailey Bove – All-County, Mid-State
Hannah Boyce – All-County
Makenzie Brown – All-County, Freshman Honors
Bia Byars – All-County, Mid-State
Jake Capistrant – All-County, Mid-State, All-State
Arabella Ciani – All-County, Mid-State, All-State
Jacob Dean – All-County, Freshman Honors
Catherine Denton – All-County, Freshman Honors
Olivia Evans – All-County, Mid-State
Valerie Ferkany – All-County, Freshman Honors
Bryson Fletcher – All-County, Freshman Honors
Logan Foster – All-County, Mid-State
Joyce Kathleen Foutch – All-County, Mid-State, All-State
Ann Ghali – All-County, Mid-State
Aaron Goff – All-County, Mid-State, All-State
Paige Hall – All-County, Mid-State, All-State
Jacob Harper – All-County, Mid-State
Chloe Harris – All-County, Mid-State
Mia Herring – All-County, Freshman Honors
Scarlett Hicks – All-County
Violet Hicks – All-County, Freshman Honors
James Holaday – All-County
Madalyn Johnson – All-County
Katie Ledford – All-County, Mid-State
Daniel Light – All-County, Mid-State, All-State
Katherine Light – All-County, Mid-State, All-State
Blake Lloyd – All-County, Freshman Honors
Emma Locke – All-County, Mid-State
Gwynn Maitlen – All-County, Mid-State
Sandra Isabel Martinez – All-County, Mid-State
Grace McMurtry – All-County
Gabriela Medina Garcia – All-County, Freshman Honors
Savannah Morrison – All-County, Freshman Honors
Maya Mosley – All-County
Yanet Negusse – All-County
Bella Nelson – All-County, Mid-State, All-State
Darrin Nicholson – All-County, Mid-State, All-State
Grace Owen – All-County, Freshman Honors
Jayce Parker – All-County, Mid-State
Logan Pritchett – All-County, Freshman Honors
Lily Rozevink – All-County
Cadence Russell – All-County, Mid-State, All-State
Granville Sexton – All-County, Mid-State
Jacob Shelton – All-County, Mid-State, All-State
Maggie Shelton – All-County, Freshman Honors
Jaiden Simon – All-County, Freshman Honors
Shandi Smith – All-County
Hope Tejeda – All-County
Elsie Unverzagt – All-County, Mid-State
Ethan Vickers – All-County, Mid-State, All-State
Cloey Wade – All-County, Freshman Honors
Nevaeh Wallin – All-County, Mid-State
Katherine White – All-County
Estella Williams – All-County
Jude Williams – All-County, Mid-State, All-State
Johnathan Woodring – All-County, Mid-Sate